הסרת שיער

הסרת שיער בפנים

להסיר שיער במחיר שיעלה לך חיוך על הפנים. אחד השלבים הראשונים בטיפוח הנשיות שלך הוא טיפול של הסרת שיער בפנים. כמעט כל אחת סובלת משיער מיותר בחלק מסוים בפניה. למי שחושבת כי תמיד מדובר בעסק יקר, מומלץ להשוות מחירים אצלנו באתר ולהתחיל לחייך.
הסרת שיער בפניםהאסתטיקה מחייבת
הסרת שיער בפנים הוא תהליך שגרתי עבור כל אישה כמעט. שיער בולט ועבה הנמצא באזור הסנטר, השפה העליונה ובין הלחי לאוזניים, מעיק על הרגשתן של נשים רבות. הסרת שיער בפנים מתבצעת בעזרת שיטות מוכרות ומסורתיות כמו תלישה באמצעות פינצטה, שימוש בשעווה או במחט האפילציה. מאחר ואנו חיים בעולם מודרני וחלקכן הפכתן לנשות קריירה או שהאסטטיקה הפכה לעניין מחייב עבורכן, הרי שאותה הסרת שיער בפנים תתבצע גם בצורות אחרות. מעבר לביקור תדיר או מזדמן אצל קוסמטיקאית, כשלא תמיד את מוצאת את הזמן לכך, תוכלי למצוא את מבוקשך בשיטת הלייזר המתקדמת, במכונים משוכללים המספקים גם טיפולים של הסרת שיער בפנים.

הסרת שיער בפנים – פרטים חשובים על הטיפול בשיערך

מאחר ואת כל כך להוטה לסיים עם הסרת שיער בפנים הרי ששימוש בפינצטה יהיה די טבעי ויעיל לדעתך, אם כך כדאי שתשקלי זאת שוב. הסרת שיער בפנים בעזרת פינצטה עלולה לגרות את זקיקי העור ולגרום גם לצלקות אצל נשים בעלות עור כהה. גם השיטות העצמאיות כמו שימוש בחוט יכולות לגרות את עורך הרגיש וזאת מעבר לכאב שטמון בהן. השיער והעור הם כמו יחידה אחת, לכן חובה גם להתייחס אליהם בצורה כזו ולא לחשוב כי תלישה של שערה או שימוש באמצעים לא בטוחים ישפיעו רק השיער בלבד. חסרונם הגדול של השיטות הנ"ל הוא הזמניות, והדבר מניע נשים להיעזר בשיטה של הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער מהפנים – די לשיטות המסורתיות

עם כל הכבוד לשיטות המסורתיות ובייחוד לתוצאות הזמניות שלהן, הסרת שיער בלייזר בהחלט מביאה את הבשורה של פתרון קבוע ואיכותי. הסרת שיער בפנים בשיטה זו מביאה לתוצאות מרשימות בעזרת מכשיר לייזר ששורף את שורש השערה ושולל ממנה את היכולת לצמוח שוב. הסרת שיער בלייזר אמנם אורכת מספר טיפולים אך היא מחליפה את הקוסמטיקאית שלך וחוסכת לך כסף וזמן רב בעתיד. הסרת שיער בלייזר, המבוצעת בצורה מקצועית ונכונה, תגרום מעט תופעות לוואי קלות אך תשכיח לגמרי את כאבי הפינצטה, החוט או המחט שהתעללו בפנייך.
הורדת שיער בפניםעל מי צריך לסמוך
הסרת שיער בלייזר היא עניין מקצועי נטו, כשהטיפול נעשה רק על ידי רופא ובפיקוחו המלא. מכון שמבצע הסרת שיער בלייזר חייב להיות מוסמך, מורשה ובפיקוח משרד הבריאות. הניסיון משחק תפקיד, מאחר וכל הסרת שיער בפנים היא עניין עדין שבו המטפל חייב לדעת כיצד למנוע סיכונים לכוויות, כמו אלה היכולות להגיע מטיפול בסביבות העיניים, בשל יכולת חדירת הלייזר לעומק. מכון בעל ניסיון, שכבר ביצע הסרת שיער בלייזר אצל רבים, יכין אותך בצורה אישית, יתאים לך את מספר הטיפולים שאת עתידה לעבור, ויציג לך את התוצאות האפשריות. בהתאם לתוצאה המתבקשת, תבוצע הסרת שיער בלייזר על ידי טיפולים חוזרים במידת הצורך.