הסרת שיער

הסרת שיער לנשים

הסרת שיער לנשים בחלקים שונים בגוף הייתה מאז ומתמיד דבר מטריד ולא נעים (ובדר"כ גם כואב). ההתפתחות הרבה בתחום הסרת שיער לנשים בשנים האחרונות, הטכנולוגיות החדישות שנכנסו לשימוש, הידע הרב הנצבר והעלויות הסבירות, גרמו ליותר ויותר נשים המחפשות מראה אסתטי לבצע הסרת שיער בלייזר.
כיום קיימות מספר שיטות מרכזיות של הסרת שיער לנשים. אך בין אם מדובר בלייזר או באינפרא אדום, זהו הוא תהליך פשוט המלווה בתופעות לוואי זניחות המסתכמות בדרך כלל באדמומיות קלה הנעלמת לאחר מספר שעות. בזמן הטיפול מרגישים עקצוצים קלים, אך הדבר רחוק בהרבה מהכאב המלווה לשיטות הביתיות אליהם התרגלנו (כמו שעווה), ובדר"כ במכשירים חדישים קיים גם מנגנון קירור להרגעת העור.
הסרת שיער לנשים בלייזר היא בעצם שימוש בקרן אור חזקה, באורך ובצבע אחד, אשר פוגעים בשורש השערה ומונעים ממנה לצמוח מחדש. תהליך דומה מתרחש גם בשימוש באינפרא אדום, אך בניגוד ללייזר נעשה שימוש בקרן אור בעלת מספר אורכי גל.
את הדרך המתאימה לכם חשוב לקבוע מול רופא מייעץ, בעל ניסיון בתחום הסרת שיער לנשים. הדבר תלוי בצבע העור, גוון השערה ופרמטרים שונים אחרים ולכן גם מקצועיותו של המטפל היא גורם חשוב בתהליך, שימנע מכם גם תופעות לוואי מיותרות.
לא משנה איזה שיטה תבחרו, אחוזי ההצלחה גבוהים מאוד, וכיום ניתן להסיר שיער לשנים רבות בתהליך לא ארוך של 4-6 מפגשים לקבלת התוצאה הסופית.