הסרת שיער

הסרת שיער באינפרא אדום

כאתר שכולל בתוכו את כל מה שקשור לנושא הרחב והחשוב של הסרת שיער אנו מציעים מידע מקיף ומדויק גם בנושא הסרת שיער באינפרא אדום. רק כאן תוכלו לקבל מחירים משתלמים ביותר לשיטה זו.
הרצון להיפטר משיער גופנו מביא רבים לבצע הסרת שיער באינפרא אדום. שיטת אינפרא אדום היא שימוש במכשיר המקרין קרן אור שמשלבת מספר אורכי גל בהקרנתה. אורכי הגל השונים מאפשרים הסרת שיער באינפרא אדום (שהוא שם כללי לשיטה, מאחר ואינפרא אדום הוא אורך גל אחד מתוך כל אורכי הגל) בשטחים גדולים יחסית. מכשיר האינפרא אדום נקרא Intense Pulsed Light – IPL והוא מאפשר פגיעה בבסיס השערה ולא בעור עצמו, כך שאין סיכון לעור. הרחקת שיער באינפרא אדום מבוצעת גם על מי שיש לו עור כהה יותר כשקרן האור מבדילה בין זקיקי השערה לפיגמנט העור עצמו.

היכן לעשות הסרת שיער באינפרא אדום

שאלת מיליון הדולר לגבי כל מוצר שאנו קונים ולגבי כל שירות שאנו צורכים, היא היכן לקנות או לצרוך אותו. יש מכונים רבים המבצעים הורדת שיער באינפרא אדום, אך חייב להיות ברור לכולם כי יש גם רמות שונות של מקצועיות ושל ציוד. הסרת שיער באינפרא אדום יכולה להתבצע אצל קוסמטיקאית שברשותה מכשיר מדגם מסוים שנחשב למתקדם, ואילו במכון אחר יהיה מכשיר פשוט יותר, כך שכדאי לבדוק ולהכיר את המכשירים ואת יכולותיהם. מעבר למכשיר עצמו הרי שמפעיל המכשיר (גם אם אינו חייב להיות רופא כמו במכוני הלייזר) חייב לדעת להשתמש בו ולבצע הורדת שיער באינפרא אדום לאחר שקיבל רישיון והמכשיר שברשותו עומד בתקן.

תוצאות הסרה באינפרא אדום – בדיקת התאמה

חשוב לדעת כי במקרים מסוימים יהיו כאלו שלא יוכלו לקבל טיפול של הסרת שיער באינפרא אדום או שיקבלו אך לא יפיקו ממנו את המקסימום. הסרת שיער באינפרא אדום תצריך מספר טיפולים רב יותר אצל בעלי עור בהיר ויש מכונים שיסבירו כי הטיפול בעבור בהירי העור הוא לא אפקטיבי בכלל. כשמבקשים להתחיל טיפולים של שיער באינפרא אדום יש להתייעץ עם המטפל וליידע אותו אם אתם סובלים ממחלות מסוימות או לוקחים תרופות שיכולות להפריע לטיפול או חלילה לסכן אתכם. המטפל אמור להסביר לכם את התהליך של הסרת שיער באינפרא אדום וזה הזמן לשאול כל שאלה העולה בראשכם.

אינפרא אדום – תוצאות וטיפולים נוספים

טיפול של הסרת שיער באינפרא אדום אינו אמור להיות מלווה בכאב, אך עדיין ההרגשה היא שונה אצל כל אחד ולכן במקרים מסוימים ישתמשו במשחת אלחוש או בקירור המקום. הסרת שיער באינפרא אדום מלווה בדרך כלל באדמומיות שחולפת בעצמה ואינה משאירה סימנים. גם תופעות לוואי אינן נפוצות ברוב הטיפולים של הסרת שיער באינפרא אדום אך תמיד יש להיות ערניים לכך. מספר הטיפולים יהיה בהתאם לכל חלק בעור וכמובן גם בהתאם לצבע העור והשיער של כל אחד, כך שלא תמיד ניתן לדייק בהערכת מספר הטיפולים של הסרת שיער באינפרא אדום. מעבר לאותה הסרת שיער באינפרא אדום, המכשיר מטפל גם בהעלמת נימים בפנים ובפיגמנטציה.