הסרת שיער

הסרת שיער מחירים

אף אחד מאתנו לא אוהב "לקבל חשבון" ולהרגיש שעבדו עליו. בכל הקשור לנושא של הסרת שיער, מחירים יכולים לבלבל כל אחד, ולכן אנו בוררים בזהירות את הצעות המחיר השונות בכדי להעניק לכם את הטובה ביותר.
מחירי הסרת שיער בלייזר מתייחסים בראש ובראשה לחלק בגוף שבו אתם מעוניינים לבצע הסרת שיער. המחיר נגזר ממיקומו של החלק בגוף ומגודלו וכמעט בכל המקרים ניתן לראות כי מכונים מפרסמים מחירים מחושבים כבר ביחס לחלקים מוגדרים, כמו בית שחי, רגליים, פנים ועוד. בשל כך השוואת מחירים, שהיא דבר חשוב ביותר, הופכת לקלה מאוד מאחר ואתם יכולים לקבל הצעות מחיר מסודרות בהתאם לאותו חלק בגוף שמעניין אתכם. באופן טבעי מחיר הסרת שיער בלייזר לחלקים כמו גב או בטן יהיה יקר יותר מאשר זה שייקבע לחלקים מצומצמים הרבה יותר כמו עורף או גבות למשל.

הסרת שיער עלויות – מידת ההתאמה של המטופל

בהיבט האישי של מחירי הסרת שיער בלייזר חשוב לדעת כי לא כל מטופל עובר את אותו מספר טיפולים. למספר הטיפולים יהיה קשר לעלות הסופית ולכן הצעת המחיר צריכה להיות הרבה יותר נקודתית. מי שמגיע להתעניין באפשרות של הסרת שיער בלייזר חייב לעבור בדיקת התאמה שבה גם עומדים על צבעי עורו ושערו בכדי להעריך את מספר הטיפולים הנדרש. הסרת שיער בלייזר לעור בהיר ושיער כהה תהיה קצרה יותר מאשר לאנשים עם נתונים אחרים. אם הבדיקה תציג נתונים שיעידו על צורך בטיפולים רבים יותר, או בצורך של טיפולים נוספים לשאריות שיער שחזר וצמח, אזי מחירי הסרת שיער בלייזר לבעלי נתונים אלו יהיו מעט יקרים יותר.

הסרת שיער מחירה – מכון המטפל

לא כל מכון מאושר לעשות טיפולים של הסרת שיער בלייזר מאחר והטיפולים חייבים להיעשות ע"י רופא או בפיקוחו. מחירים שייראו מפתים יתר על המידה, חייבים להדליק נורת אזהרה. העלויות של צוות רפואי ומכשירי לייזר מתקדמים הן גבוהות ולכן מחיר הסרת שיער בלייזר, שנגזר מהן, יהווה קשר ישיר בין איכות המכון למחיר הסופי. מבצעים המציגים מחירים מיוחדים לתקופה מסוימת או מחירים המתאימים לתקופת הקיץ החביבה על מבצעי הסרת שיער בלייזר, הם לגיטימיים ואינם צריכים להעלות חשד. חשוב גם לזכור כי הסרת שיער בלייזר הוא טיפול בטוח אך מי שמוזיל עלויות ומחירים על חשבון טיפול מדויק יכול להכאיב למטופל ואף לגרום לכוויות בעורו.

הסרת שיער השוואת מחירים – דוגמאות למחירים

ניתן לראות כיצד מחירי הסרת שיער בלייזר מבדילים בין נשים לגברים. אצל נשים הסרת שיער בלייזר באזור השפם, פאות, סנטר, פטמות, פס בבטן או קו ביקיני, תעלה כ-800-1,500 ₪ לכל אזור. מפשעות כ-1,600 ₪ וידיים או רגליים כ-3,000-5,000 ₪. אצל גברים הסרת שיער בלייזר בגבות תעלה כ-1,000 ₪ ובאזורים כמו חזה, בטן, כתפיים או גב בסביבות 3,000 ₪. הסרת שיער בלייזר לכל הגוף תהיה כמעט דומה אצל שני המינים כשמדובר על מחירים המגיעים גם ל-15,000 ₪. הדבר מדגיש עד כמה נחוצה השוואת מחירים מאחר ולעתים ניתן לחסוך מאות אם לא אלפי שקלים ועדיין לעבור את הטיפולים במכון איכותי בלבד.